Garantii ja tugiteenuste hinnakiri

Pakume hooldus- ja remonditeenuseid nii meie Veerenni Keskuse hoolduskeskuses Siduri 3, Tallinn (endine Veerenni 58A) kui ka kliendi juures kohapeal.

Hooldus- ja remonditööde ning teenuste hinnakiri (sisaldavad käibemaksu):

Meie töökorraldus alates 16.03

Seoses koroonaviiruse (COVID-19) levikuga Eestis on ettevõte osaliselt üle läinud kaugtööle.  Uus töökorraldus kehtib 19. maini. Anname endast parima, et täita võetud lubadused ja kohustused.
Suhtlus on tavapärasest erinev, kasutame kõiki kontaktivabu kanaleid. Tellimusi täidame tavapäraselt. Kõige tähtsam on praeguses olukorras vähendada viiruse tõttu tekkivaid ohte inimestele.

MAX 123 ja Võrguvara ühinemine sai Konkurentsiametilt rohelise tule.

Juulis 2019 sõlmisid MAX 123 AS ja Võrguvara OÜ ühiste kavatsuste kokkuleppe, et ühineda suurimaks eestimaiseks IT-infra ettevõtteks, eesmärgiga pakkuda Eesti äriklientidele ja avalikule sektorile täispaketti IT-lahendustest ja -teenustest. 

Tänaseks on oodatud ühinemisluba Konkurentsiametilt käes ja sellega ühinemist ettevalmistav etapp läbitud ning käivitub reaalse ühinemise kahekuuline tegevuskava. Kogu ühinemisprotsess püsib kindlalt juulis plaanitud ajakavas. 

Kuidas täita ettevõtjate unistust: et IT ei segaks äri, vaid aitaks sellele tõesti kaasa?

Kas olete tundnud, et teie ettevõtte areng kipub jääma kinni IT taha? Arvutid pole piisavalt kiired, võrk on ebastabiilne, WiFi „luksub“, serveriteenused katkevad, aga kellelgi ei ole mahti sellega tegelda?
See ei ole häbiasi, kui ise kõike ei oska või jõua, vaid arukas inimene küsib siis abi.

MIS TEEB SÜLEARVUTIST „ÄRIKLASSI SÜLEARVUTI“

Füüsiline vastupidavus.

Üks põhilisem ning enim tuntud eelis võrreldes kodukasutajatele mõeldud mudelitega on füüsiline vastupidavus. Äriklassi sülearvutil on tugevdatud (kvaliteetsematest materjalidest) raamistik, mis kaitseb arvutisiseseid komponente. Vastupidiselt kodukasutajatele mõeldud arvutitele, kus arvuti jäikuse tagavad sisekomponendid ise, tagab äriklassi masinatel arvuti paindumatuse ikkagi raam, mitte vastupidi.

Millist liiki kõvakettaid on olemas?

SSD on uusim ning kiireim kettatüüp, mis on üldjuhul väiksema mahuga ning ka kallim võrreldes teiste kettatüüpidega.
Hübriidketas (SHDD) on keskmise kiirusega ketas, milles on kombineeritud HDD mahutavus ning kiirem puhvermälu.
HDD (tavaline kõvaketas) on aeglaseim kuid ka odavaim variant, mis mahutab palju andmeid soodsalt.

MAX Akadeemia | Software Defined Storage - tulevikukindel serveriruumiarhitektuur

Tarkvaralahendused võtavad jõudsalt üle mängumaad, mis seni on olnud riistvara käes. See on oluline teema IT-eelarve juhtimise ja optimeerimise kontakstis. Sisulise poole pealt on tarkvaraliselt määratletud andmemassiivid (SDS e Software Defined Storage) üks neist optimiseerimise valdkondadest, mis täna IT-juhtide ja adminnide huviorbiidis kindlasti olema peaks. 16.