Microsoft Office 365

Microsoft Office 365 – kogu kontoritarkvara pilveteenusena!

Microsoft Office365 on praeguseks juba laialt levinud, kasutusse võetud ning end kenasti tõestanud kontoritöötarkvara platvorm. Selle tööpõhimõte on teenusepõhine tarkvararent ning erinevalt väljaostetavast karbitootest või hulgilitsentsist on tal ka palju muid eeliseid.

Näiteks Microsoft Office365 Business Premium sisaldab:

 • Alati värsked Office Online'i ja töölaua rakenduste versioonid (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher, Access, Skype).
 • Ühte kasutajakontot saab kasutada 5-s erinevas seadmes.
 • Võimalus kasutada Office Online'i - Word, Excel, PowerPoint ja OneNote dokumentide koostamine ja redigeerimine otse brauseris.
 • Andmed igalt poolt üle veebi kättesaadavad, sünkroonitud ja turvaliselt varundatud pilves.
 • Tuttav kasutuskogemus läbi mobiilsete seadmete. Word, Excel ja PowerPoint dokumente saate vaadata ja redigeerida ka Windows Phone'i, iPhone'i ja Androidi telefonides.
 • Tasumise võimalus kuumaksetena.
 • Turvalisus, tänapäeva nõuetele vastavus ja privaatsus.

Lisaks klassikalisele kontorikasutaja vaatele saab Microsoft Office 365'ga kasutusele võtta ka Microsofti pilveteenused, mis on tarkvarapaketi hinna sees:

 • Avalik ettevõtte domeeninime kandev veebisait ilma majutustasudeta.
 • Active Directory - kasutajate sisselogimisteabe ja õiguste haldamine.
 • Exchange Online - äriklassi meili- ja kalendriteenus. 50 GB salvestusruumi kasutaja kohta. Manusena saab saata kuni 25 MB-seid faile.
 • Lihtne ja turvaline failide talletamine ning ühiskasutus väiksematele ettevõtetele. OneDrive for Business annab igale kasutajale 1 TB isiklikku kõigi seadmetega sünkroonitavat salvestusruumi
  või
 • SharePoint - sisevõrgu sait ja turbesätetega tööruumid meeskondadele kus on rohkem kui paarkümmend kasutajat.
 • Skype for Business - veebikonverentside võimalus.

1. Microsoft Excange Online (ca 4€ kuus)

"Äriklassi" mailiteenus, Microsoft Exchange mailiserver pilveteenusena. Sisaldab 50GB kettaruumi kasutaja kohta ja saab saata kuni 25MB faile. Töötab kõige paremini mõnega uutest Outlooki versioonidest, aga töötab ka koos Outlook 2007-ga.

2. Office 365 Business (ca 10,7€ kuus)

Lisaks Office Online versioonile sisaldab järgmisi töölauarakendusi: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote*, Access*, Publisher*, Lync. Tärniga tähistatud rakendusi saab kasutada ainult ühes Windowsiga PC-s.

3. Office 365 Business Premium (ca 12,7€ kuus)

Lühidalt: sisaldab kõigi eelmiste võimalusi.

 

Suurematele äriettevõtetele on mõeldud Microsoft Office365 E3 ja Microsoft Office365 E5 paketid, mis sisaldavad kõike ülalnimetatut ja lisaks pakuvad võimalusi sisuhalduse ja infovahetuse turvalisuse lahendamiseks ning ärianalüütika töövahendeid.

4. Office 365 Enterprise E1 (ca 7,7€ kuus)

Office Online suurematele ettevõtetele + Exchange ja Sharepointi tugi + lai valik grupitööd toetavaid rakendusi: Online Meetings, Microsoft Team, Personalized search, Corporate video portal, Meeting broadcast etc.

5. Office 365 Enterprise E3 (ca 21,6€ kuus)

Enterprise klassi täispakett. Sisuliselt Business premium, millele on lisatud kõik n-ö Enterprice-klassi töövahendid. Lisandunud on võimalused täpsemalt määrata failide ja dokumentide õigusi ja krüpteerida andmeid.

6. Office 365 Enterprise E5 (ca 35€ kuuus)

Eelmisele on lisandunud veel hulk ettevõtte juhtidele ja spetsialistidele vajalikke töövahendeid: Advanced Threat Protection, Advanced Security Management, analüüsivahendid, sh tekstianalüüs, võimalus mobiili ja tavatelefonikõnesid online-konverentsidele lisada jpm.

 

Office 365 funktsionaalsus on oluliselt mitmekülgsem kui senine "klassikaline" Office. Seetõttu on selle kasutuselevõtmine ka mõnevõrra keerukam, vahel aeganõudvam ning eeldab rohkem Microsofti tehnilise kompetentsi olemasolu. Et sobiva paketi valik, planeerimine ja juurutamine kulgeks sujuvalt ning kiirelt, võta meiega ühendust ning me aitame Office 365 teenuse kasutamise muuta mõnusaks ja positiivselt meeldejäävaks kogemuseks.