Exchange'i e-postilahendus

Microsoft Exchange on äriklassi e-posti lahendus, mis vastab kõigile tänapäeva kasutaja ootustele mugavuse ja funktsionaalsuse osas. Lihtsalt kasutatav nutitelefonis, tahvlis, tavaarvutis või veebibrauseris, mugav kalendrirakendus ja käepärane integratsioon koos kõigi vajalike turvanõuetega on need omadused, mille tõttu on rahvusvaheliselt saanud Exchange platvormist osaliselt sünonüüm e-posti teenusele üleüldiselt.

Microsoft Exchange on saadaval kolmes versioonis: ainult eraldiseisev Exchange Online, Exchange Online osana Office365 pilveteenusest ning Exchange on-premise, mida saab kasutada privaatselt kohapealses andmekeskuses ilma pilveteenusteta. 

  • Postkasti suurus 50GB ja kuni 150MB ühe kirja maksimaalseks suuruseks
  • Outlook rakendus ja Outlook mobiilirakendus iOS, Android versioonidele
  • Jagatud kalendrid ja kontaktid efektiivsema koostöö toetamiseks
  • iga postkast on kaitstud premium klassi anti-malware ja anti-spam tarkvaraga Microsoft Exchange Online Protection programmi poolt
  • piiramatu mahuga arhiiv
  • DLP (Data Loss Prevention) pakub võimalusi infokaitseks, auditeerimist, raporteerimist ja paremat integratsiooni kolmanda osapoole tarkvaraga.

 

Kui soovid standardiseerida oma ärisuhtlust või kaasajastada ettevõttes töötajate grupitöövahendeid, on Microsoft Exchange tõenäoliselt üks parimaid võimalikke lahendusi. Me aitame selgitada välja täpsed vajadused, panna koos kokku sobiva arhitektuurilise mudeli ning selle ka kasutusele võtta.