Dokumendihaldus

Dokumendihaldust võib julgelt pidada kontori lõppkasutaja A ja O'ks, sest sellega on tihti seotud enamus igapäeva tööga seotud tegevusi. Organisatsiooni jaoks on siin kaks vaadet: aktiivne ehk igapäevane ning passiivne ehk arhiiveeritud andmekogum, mis on mõlemad samaväärselt olulised. Milliseid häid lahendusi on võimalik nende jaoks kasutada?

Aktiivseks dokumendihalduseks on meie hinnangul sobivad Microsoft Sharepoint ja Blackberry Workspaces platvormid.

  • Microsoft Sharepoint, nüüd juba versiooniga 2016, on ühiskasutuse platvorm toetab meeskonnatööd nii projektimeeskondade, osakondade kui ka allüksuste vahel tänu dünaamilistele ja tööviljakust suurendavatele meeskonnatöö saitidele. Saate teistega jagada faile, andmeid, uudised ja ressursse. Toetab samuti nutiseadmeid ja Apple Mac arvuteid ning seda on võimalik kasutusele võtta kas Sharepoint online või lokaalse versioonina sõltuvalt täpsematest vajadustest.
  • Blackberry Workspaces on kaasaegne failihaldussüsteem, mis pakub andmetele konkurentsitult parimat turvalisust, tegemata järeleandmisi kasutusmugavuses ja ühistöövõimekuses. Loe täpsemalt platvormi kohta siit: (link: w2.max.ee/et/teenused-ja-lahendused/pilveteenused-ja-tarkvara-teenusena/dokumendihaldus-pilves)

Dokumentide arhiveerimiseks soovitab MAX 123 kasutada Eestis arendatud Infore platvormi.