Office 365 paketid

Allpool on lühike ülevaade pakettidest

Juhime tähelepanu, et on veel olemas odavamad eripaketid haridusasutustele, riigiasutustele ja mittetulundusühingutele; on ka kodukasutajaversioon ilma suurema osa grupitöövahenditeta. Igal juhul tasub meilt hinnad üle küsida.

Täpsemalt pakettides sisalduvast loe Microsofti kodulehelt. (NB! Järgnevalt toodud hinnad on orienteeruvad, kuna sõltuvad dollari kursist, täpsed hetkehinnad on näha e-poes.)

1. Microsoft Excange Online (ca 4€ kuus)

"Äriklassi" mailiteenus, Microsoft Exchange mailiserver pilveteenusena. Sisaldab 50GB kettaruumi kasutaja kohta ja saab saata kuni 25MB faile. Töötab kõige paremini mõnega uutest Outlooki versioonidest, aga töötab ka koos Outlook 2007-ga.

2. Office 365 Business (ca 10,7€ kuus)

Lisaks Office Online versioonile sisaldab järgmisi töölauarakendusi: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote*, Access*, Publisher*, Lync. Tärniga tähistatud rakendusi saab kasutada ainult ühes Windowsiga PC-s.

3. Office 365 Business Premium (ca 12,7€ kuus)

Lühidalt: sisaldab kõigi eelmiste võimalusi.

4. Office 365 Enterprise E1 (ca 7,7€ kuus)

Office Online suurematele ettevõtetele + Exchange ja Sharepointi tugi + lai valik grupitööd toetavaid rakendusi: Online Meetings, Microsoft Team, Personalized search, Corporate video portal, Meeting broadcast etc.

5. Office 365 Enterprise E3 (ca 21,6€ kuus)

Enterprise klassi täispakett. Sisuliselt Business premium, millele on lisatud kõik n-ö Enterprice-klassi töövahendid. Lisandunud on võimalused täpsemalt määrata failide ja dokumentide õigusi ja krüpteerida andmeid.

6. Office 365 Enterprise E5 (ca 35€ kuuus)

Eelmisele on lisandunud veel hulk ettevõtte juhtidele ja spetsialistidele vajalikke töövahendeid: Advanced Threat Protection, Advanced Security Management, analüüsivahendid, sh tekstianalüüs, võimalus mobiili ja tavatelefonikõnesid online-konverentsidele lisada jpm.

Kuna Office 365 on lahendus, mis sisaldab kaugelt rohkem kui vaid kontoritarkvara, on mõistlik lisaks litsentsidele tellida ka mõned lisateenused. Soovitame lahenduse koheseks ja efektiivseks töösserakendamiseks lisateenuseid kasutajate ja kontode loomiseks, Office 365 rakenduste (OneDrive, SharePoint jt) seadistamiseks, tarkvarade installeerimiseks, e-mailide kolimiseks, koolitusteks ning kogu keskkonna edasiseks jälgimiseks ja administreerimiseks.

Office 365 lahendusi ja lisateenuste pakette saate kokku panna ja hinnastada meie kliendihaldurite abiga.    
Võtke ühendust oma kliendihalduriga või:    

telefon: +372 699 0678
e-mail: lahendused@max.ee