Antiviirus teenusena

Koos muu IT-ga on arenenud ka arvutikuritegevus ja kahjuks peab nentima fakti, et täna on võimatu töötada viirusetõrjeta Windowsi arvutiga.

Antiviirus teenusena on kõigile, kes tahavad oma arvutit kaitsta ja soovivad kindlusetunnet, et kõik töötaks nagu lubatud, ilma et peaks ise turvatarkvara paigaldamise ja haldamisega tegelema. Lisaks on teenusena muretsetud ja kuupõhisel arve alusel makstaval antiviirusel selged eelised siis, kui ettevõtte arvutitöökohtade arv võib ajas kiiresti muutuda.

Teenuse hind algab 1,3€ kuus töökoha kohta, mis on tõesti olematu summa tagamaks teie ettevõtte IT turvalisust (NB! See on arvuti-töökoha litsentsitasu ilma meiepoolse halduseta.)

Antiviirus teenusena sisaldab:

  • bitdefender antiviirust ja selle paigaldust;
  • kaitset töökohtadele, mobiilseadmetele, serveritele ja virtuaalkeskkondadele;
  • keskset pilves asuvat halduskonsooli, mis tagab tervikülevaate Teie ettevõtte turvaolukorrast;
  • meiepoolset haldust, monitoorimist ja kasutajatuge;
  • vajadusel saab kehtestada lisakontrolli veebilehtede külastusele ja rakenduste kasutamisele ning näiteks piirata kasutust pidevalt või ainult teatud kellaaegadel.

 

Miks Bitdefender?

Sõltumatu viirusetõrje rakenduste testimisinstituuti AVTest andmetel on Bitdefender juhtiv ettevõtetele suunatud viirusetõrje. Bitdefenderi saavutuste kohta saab veel lugeda siit.

Neile, kes eelistavad viirustõrjetarkvara välja osta, on Bitdefender ja lisaks ka ESET karbitootena saadaval meie E-poes.

Meie kliendid on kaitstud ja rahul – ole kaitstud ja rahul sinagi!

 

Kui Teil tekkis küsimusi, siis võtke meiega ühendust:    
telefon: +372 699 0678
e-mail: lahendused@max.ee