Turvaline e-post

Turvalise e-posti südamikuks on alati Exchange Online, mille kohta saab täpsemalt lugeda lingilt.

Ühe keskmise ettevõtte vajadusi silmas pidades on Exchange Online pilveteenus piisavalt turvaline. Kui, aga Sinu ettevõtte käitleb igapäevaselt kõrgema konfidentsiaalsusega äriandmed, e-maile, e-maili manuseid, siis võib jääda Exchange Online baasfunktsionaalsusest turvalisuse aspektist lähtudes tiba vajaka. Vajaka jäämine väljendub kahel peamisel põhjusel:

1) Puudub e-mailide varunduslahendus - Kui mingil põhjusel on tarvis taastada näiteks pool aastat varem kustutatud e-maili, siis paraku ei ole see tänase Exchange Online meiliteenusega lihtsalt võimalik. Siin tuleb appi täiendav pilvevarunduslahendus teenusena. Küsi lisa!

2) Puudub funktsionaalsus, mis lubaks kaitsta e-maili teel saadetud äriandmeid kolmandate silmapaaride eest - Kasutades Exchange Online koos BlackBerry Workspaces failihaldussüsteemiga on Sul võimalik kehtestada e-maili teel saadetud äriandmetele unikaalsed failiõigused, mis tagavad selle, et ainult Sinu poolt määratud isikutel on võimalik neid äriandmeid vaadata, muuta, printida või alla laadida. Samuti on Sul võimalik näha reaalajas, kes ja millises maailma otsas neid parasjagu kasutab. Loe lähemalt BlackBerry Workspaces failihaldussüsteemist siit >

 

Loomulikult tervikliku turvalisuse tagamiseks tuleb veel silmas pidada mitmeid teisi olulisi turvakomponente nagu näiteks: nutikas tulemüür, tõhus viirusetõrje, klient- ja mobiilseadmete haldus jne...

Võta meiega ühendust, kui tunned, et Sinu ettevõtte käitleb igapäevaselt kõrgema konfidentsiaalsusega äriandmeid või e-maile. Arutame läbi ja töötame välja Sinu ärivajadusi arvestades Sulle sobiva turvalahenduse.