Kohtvõrkude kaitse, tulemüüriteenus

Sisevõrku (nii kaablit, kui WiFi't) tuleb kaitsta väljast tulevate rünnete eest ja enamasti ka lubamatu tegevuse eest seespool.

Korralik intelligentne tulemüür:

  • oskab avastada ja automaatselt tõkestada võimalikud küberründed;
  • võimaldab hallata ja kehtestada kontrolli erinevatele internetirakendustele (nt keelata Skype, Viber, Facebook mängud või muud mänguportaalid);
  • võimaldab kehtestada kontrolli erinevate sisuga veebilehteldele (nt keelata Facebooki, Buduaari vms internetilehe kasutamine);
  • omab tõhusat viirusetõrjemootorit ja tõkestab viirused enne, kui need üldse ettevõtte sisevõrku pääsevad;
  • tagab läbipaistva võrguliikluse ja analüütika;
  • lubab kujundada ja prioritiseerida võrguliiklust, mis tagab optimaalse võrguressursi kasutuse ettevõttes.

 

Meil on väga erineva suunitlusega tooteid erinevate vajaduste jaoks. On ju nõudmised erinevad n-ö tavalisel kontoril, avalikul söögi- või meelelahutuskohal, mis tahab suurele hulgale klientidele WiFi-t pakkuda, või advokaadibürool, kus ringleb palju salastatud dokumente. Niisamuti võivad nõuded kardinaalselt erineda, kui on vaja piirata vaid rämpsposti ja muud levinumat pahavara või peab igast pöördumisest jääma jälg.

Meie tootevalik on läbimõeldud ja -katsetatud, oleme sel alal kaua tegutsenud ja võime julgelt öelda – tahad rahulikumalt magada, võta IT-kaitse MAX 123-st.

Kohtvõrkude kaitset pakume nii IT-lahendusena, kui ka kuutasulise teenusena, mis juba sisaldab meiepoolset igapäevast haldust. Küsi lisa!