Kohtvõrgud

Võrk koosneb üldiselt aktiiv- ja passiivvõrgust. Esimesse kuuluvad lihtsustatult kõik, mis voolu tarbivad – ruuterid, switch’id ja WiFi seadmed (siit jäetakse üldiselt välja igasuguseid konvertereid [näiteks vaskkaablilt fiiberoptilisele üleminekud]). Teise ossa mittetarbivad – kaablid, arvutipesade moodulid, seadmekapid, moodulpaneelid jne. Passiivõrgu võimekus ja kvaliteet on olulised, sest näiteks kehva kaabli peal ei tööta ka kõige kvaliteetsemad ja kallimad aktiivseadmed.

Tarnime, seadistame ja haldame aktiivkomponente, teeme arvutivõrke ka täislahendustena, tarnime, seadistame ja haldame võrguturvatarkvara ja kliendi soovil ka mõõdistame ja kaardistame võrke ja võrguvajadust. Nõu ja abi küsima on oodatud kõik, kellel midagigi arvutivõrgu sarnast või plaan see luua!

Tulemüürid

Pakume uue generatsiooni tulemüüre. Oleme valinud välja kaks Eesti turule sobivat tootjat: SonicWALL ja Watchguard (need on meie poolt testitud, töökindlad ja lihtsasti hallatavad). Valikus on tulemüürid, mis sobivad alates väikeettevõttest kuni suurte globaalsete ettevõteteni välja.

SonicWALL'i ja Watchguard'i tooted erinevad peamiselt oma litsenseerimise põhimõtete poolest, mis peegeldub ka hinnapunktis.

Switch’id

Meilt on võimalik tellida kõiki Dell'i ja D-Link'i switch'e. Pakume seadmeid erinevates hinnaklassides.
Oleme välja valinud 2 tootjat, mida oleme erinevatest projektides testinud ja järele proovinud. Mõlema tootja seadmed on töökindlad ja mugavalt konfigureeritavad ning keskselt hallatavad, toetades kõiki enamlevinud võrguprotokolle nii vask kui ka fiiberühendustes.

WIFI

Pakume laia valikut WiFi seadmeid. Soovitame oma klientidele peamiselt Ruckuse seadmeid, just nende ainulaadse antennitehnoloogia pärast. Teatud juhtudel on eelis ka meie poolt pakutavatel Watchguard'i seadmetel. WiFi-lahendus on aga terviklahendus ja kasutatavate seadmete valik sõltub vajadustest, mille saame koos välja selgitada, kui oleme teinud vajalikud mõõtmised, kaardistuse ja projekti.