Turva- ja taristutiim

Marko Tamm
Süsteemiarhitekt

Telefon: 699 0690
E-post: marko.tamm@max.ee

 
Andrus Obukak
Süsteemiarhitekt

Telefon: 699 0690
E-post: andrus.obukak@max.ee 

 
Janek Saar
Turvainsener

Telefon: 699 0690
E-post: janek@max.ee
 
 

Artur Silver Noobel
Turvainsener

Telefon: 699 0690
E-post: artur.silver.noobel@vorguvara.ee
 
 

Madli
Füüsilise turvalisuse ekspert

E-post: madli@max.ee

Siin võiksid olla sina
Karjäär suurimas eestimaises IT-infra ettevõttes ootab!
Võta minuga ühendust:
Katrin Sillamets
katrin@max.ee