Sünnib suurim eestimaine IT-infraettevõte.

Oleme juba aastaid pakkunud oma klientidele IT-täislahendusi. Kui mõnes valdkonnas puudus süvakompetents (baaskompetents on meil loomulikult endal majas olemas), siis kasutasime selleks oma häid partnereid. Võrguvaldkonnas on selleks olnud juba mõnda aega pikaajalise kogemusega Võrguvara, kes tegutseb turul juba aastast 1995. Nüüd oleme otsustanud, et need kompetentsid tuleb ühendada üheks tugevaks meeskonnaks.


 
3. juulil sõlmisid MAX 123 ja Võrguvara ühiste kavatsuste kokkuleppe, eesmärgiga tegutseda 2020. aasta alguseks ühe mütsi all - üks firma ja üks bränd. Mõlemad ettevõtted võtavad uude ajajärku kaasa oma spetsiifilised partnerlussuhted maailma juhtivate tehnoloogiaettevõtetega, mis loob eeldused ülitugeva IT-partneri tekkeks.

Sünnib suurim IT-infraettevõte.

Lõime käibenumbrid kokku ja vaadates järgmise aasta prognoose, või kindlalt väita, et sellest sünnib Eesti suurim IT-taristu lahendusi pakkuv ettevõte, mis rajatud omamaisele kapitalile. Kuigi ühinemisprotseduurid veel käivad, on mõlema osapoole meeskondades näha vaimustust, sest sünergia on vägev - ülihea tasemega (MAX 123 on kõrgeima soovitusindeksiga IT-ettevõte Eestis) teenused ja taristu lahendused + tugev võrgu- ja turbekompetents annavad combo, millest võidavad kõik, eelkõige klient! 
"Üks tugev IT-partner, kes suudab pakkuda tuge IT-juhtimisest lõpliku elluviimiseni, on parim tänapäevane IT-(partnerlus)lahendus ja laseb ettevõtetel tegeleda oma äri arendamise ja kasumi teenimisega," ütlevad MAX 123 nõukogu liige Ivo Suursoo ja Jüri Reitsakas, Võrguvara asutaja, nagu ühest suust.

Ühinemine turbulentsi ei tekita!

Klientidel pole põhjust muretseda, et muutuste tuules võivad nende mured jääda tahaplaanile. Niikaua, kui kestab üleminekuaeg, tegutsetakse senistes asukohtades eraldiseisvate meeskondadena, kuid klientidele pakutakse lahendusi juba liidetud toodete/teenuste portfelliga. Kõik ettevõtete senised lepingulised kohustused nii klientide kui ka partnerite ees saavad täidetud.

Ametlikku pressiteadet 8. juulist 2019 loe siit >
 

Ivo Suursoo
MAX 123 AS nõukogu esimees
Tel.: 5019774
e-post: ivo.suursoo@max.ee
www.max.ee
Jüri Reitsakas
Võrguvara OÜ juhatuse liige
Tel: 5014528
e-post: juri.reitsakas@vorguvara.ee
www.vorguvara.ee