Meie töökorralduse perioodil 16.03.-31.03.

Seoses koroonaviiruse (COVID-19) levikuga Eestis on ettevõte osaliselt üle läinud kaugtööle.  Uus töökorraldus kehtib 30. aprillini. Anname endast parima, et täita võetud lubadused ja kohustused.
Küll aga palume olla valmis, et suhtlus on tavapärasest erinev ja tellimuste täitmine võib võtta tavapärasest kauem aega. Kõige tähtsam on praeguses olukorras vähendada viiruse tõttu tekkivaid ohte inimestele.

Hoiame kõigi tervist!

Uue töökorraldusega on meie salong suletud, aga toimub kontaktivaba garantii- ja remonttööde vastuvõtt E - R 9-17.00. Tekkivate küsimuste puhul saab meiega ühendust telefonide ja e-posti teel. Teavitame teid koheselt, kui taastame tavapärase töökorralduse.

Meie missioon on aidata kõigil kaugtööd rakendada

  • Lisasime IT-tugiteenustesse juurde inimesi. Telefonid ja muud tugikanalid töötavad.
  • Konsultatsioon ja lahenduste müügitugi töötab digikanalites. Silmast-silma kohtumisi järgmise kahe nädala jooksul ei toimu.
  • Helistage ja kirjutage meile vastavalt vajadusele:
  • Kaupade tellimiseks kasutage palun meie e-poodi. Vajadusel abistame livechat-is ja telefoni teel.
  • Onsite tehnikud pakuvad vajadusel tuge. Kanname maske ja kindaid, et kaitsta kliente.
  • Salong on küll suletud, kuid sinna on tekitatud turvatsoon ja toimub kontaktivaba Delli garantiivastuvõtt. Anname kätte ka eelmise nädala lõpus tellitud kaupa.
  • Meie ladu töötab ja kaubad liiguvad tavakanaleid mööda. Hetkel pole tarneaegades näha lisaviivitusi. Kõigist eriolukordadest teavitame kliente personaalselt.

Helistage ja kirjutage ning lepime kokku edasipidise kõige mugavama suhtlusviisi.
Konsultatsiooni jagame digikanalites, palume klientide mõistvat suhtumist, kui kõnede ajal kostuvad väikelaste hääled ja muud kodused helid.

 

Tervitades

Tauno Telvik
Tegevjuht / juhatuse liige
Telefon: +372 515 2581
E-post: tauno.telvik@vorguvara.ee