MAX 123 ja Viljar Vaht said Dellilt kõrge tunnustuse.

Dell Technologies tunnustas MAX 123 meeskonda 16. mail Vilniuses toimunud iga-aastasel Dell Partner Awards 2019 üritusel kahe maineka auhinnaga - "Channel Partner of the Year" ja "3D Achievement". 

Channel Partner of the Year

tunnustab töö eest, mis on viinud paljude klientideni lahendusi kõikidest Dell Technologies valdkondadest (serverid, andmesalvestuslahendused, võrguseadmed, varundus ja äriklassi arvutid). 

Channel Partner of the Year auhinna andis üle Tanja Petrovic (Channel Senior Manager, Dell).

3D Achievement

tähistab pühendumist ja lojaalsust koostööle Delliga. See auhind on nimeline - Viljar Vaht, MAX 123 ja antakse olulise pühendumise ning klientide silmaringi avardamise eest.

3D Achievement auhinna andis üle Aurimas Pažėra (Sales Engineer, ISG Technology consulting).

Dell Technologies Partner Awards 2019 | Vilnius - tutvustav video >

Pildigalerii selleaastasest üritusest >

Selleaastased laureaadid ja Delli inimesed üheskoos.

Dell Technologies

Dell Technologies on tõenäoliselt üks praeguse aja huvitavamaid mängijaid IT-sektoris. Osadele tuntud kui väga heade äriklassi sülearvutite tootjana, teistele veel parema serverite tootjana. Tõde on aga see, et Dell on kõige suurem ülemaailmne IT-bränd ja digitaalse transformatsiooni eestvedaja, ühendades enda nime taga 7 juhtivat tehnoloogiaettevõtet. Alates 2016 aastast kui osteti EMC, kuulub Dell Technologies gruppi Dell, Dell EMC, VMware, Pivotal, RSA, Secureworks ja Virtustream ning koos sellega juhtiv positsioon enamikes andmekeskuse lahendustes. Mis on kõige selle eesmärk? Võimaldada suurtel ideedel realiseeruda läbi parema tehnoloogia kättesaadavuse.

Dell Technologies turuosa oli 2018. aastal kasvutrendis, näidates IDC andmetel serverite kategoorias 18,7% YoY ja andmesalvestuslahendustes 20,6% YoY, võttes mõlemas kategoorias jõuliselt turuosa lähimalt konkurendilt Hewlett Packard Enterprise'lt (vaata artiklit >). Mitmed suured rahvusvahelised kliendid, kes seni kasutasid portfellist ainult EMC'd on laiendanud oma tehnoloogiavalikut Dell serveritele ning võrgulahendustele.

Delli turuosa Baltikumis kasvas 2018 aastal hinnanguliselt peaaegu 30%, kõige suurema kasvu moodustasid serverid (üle 60% YoY) ja võrguseadmed.  

MAX 123

MAX 123 on Delliga koostööd teinud juba aastast 1994, olles esimene maaletooja ja garantiitööde teostaja Eestis ning jätkuvalt strateegilise tähtsusega partner. 25 aasta jooksul oleme näinud Delli arengut ettevõttena ja erinevaid aegu IT-maastikul. Rõõmuga tunnistame, et nüüd ja praegu on senisest kõige põnevamad ajad, seda mitmel põhjusel. Esimest korda ajaloos saame klientideni viia terviklikud, läbimõeldud täislahendused ühelt tootjalt mis lihtsustab ja efektiivistab oluliselt igasugust kommunikatsiooni. Seda toetab ühtne digitaalse transformatsiooni visioon - meie nägemus ja eesmärk tehnoloogia kasutamiseks kattub väga suures osas Delliga. Ja selle elluviimiseks samavõrd tähtis on suurenev toetus ja kohalolu Dell Baltikumi ning Eesti meeskonnalt. Aitäh kõigile seniste väljakutsete eest, jätkuvat edukat koostööd digitaliseerimisel!