Delli Latitude sülearvutid muutusid stiilsemaks e. XPS-ilikumaks.

Need, kes tahavad kohvikus läpakaga eputada ei pea enam ostma XPS-i või kallist Mac-i.

Pilt X-kohvikust, kus ainult mõni istub, nagu psühhopaat, ilma läpaka ja telefonita.

 
Delli uute äriklassi seeria Latitude sülearvutite disain on muutunud - tõeliselt paremaks! Esimesena hakkab silma loomulikult korpuse värv - musta kõrvale on taas ilmunud kaunis ja siidine hõbehall! Kui enne olid disainiarmastajate lemmikud XPS-seeria seadmed ja Latitude-seerias pöörati rohkem tähelepanu vastupidavusele, turvalisusele ja jõudlusele, siis nüüd on äriklassi disain XPS-ile üsna lähedale jõudnud. Ärikasutajale nii olulised omadused - turvalisus, kiirus, jõudlus vastupidavus, mugavus jne - on õnneks kõik säilinud. Tegelikult on ka need omadused sammu edasi astunud. 

Uus 7000-seeria Latitude - MacBook Pro made by Dell

Kõik uued mudalid on saanud kiiremad ja säästlikumad protsessorid, andes efekti nii jõudluses kui ka aku vastupidavuses. Uudiseks on 7000-seeria juures SafeScreen-tehnoloogia, mis tagab selle, et ekraani pilt on loetav vaid otsevaates ja kõrvalseisja ei saa enam piiluda, mida te arvutis teete ning väidetavalt ei võta see tehnoloogia minutitki aku vastupidavusest ära. Samuti on sisseehitatud kaamerakate ehk "virtuaalakna kardin", nagu me seda ise kutsume.
Korpused on muutunud väiksemateks (loe: õhemateks) ja tugevamateks, mis tähendab head füüsilist vastupidavust. Uudne on hingede disain - avatuna on need praktiliselt nähtamatud, kuid ometi tugevad. Hea uudis neile, kes läpakat igal pool kaasas peavad kandma.

Uued mudelid said hõbehalli korpuse! Pildil Dell Latitude 7400.

Delli sülearvutite mugavus areneb

Kõikidel suurustel on nüüd taustvalgustusega klaviatuur ja aku kestvust lubatakse 20 tundi. Arvutites on 4x4 narrow-band antenn, mis tagab stabiilse ja tugeva WiFi signaali. Sülearvutid on avatavad ühe käega. Tundub ebaseksikas? Tegelikult ülioluline ja mugav.
 

 

Dell 5000-seeria Latitude on uus XPS 13

Uutesse 5000-seeria mudelitesse on Dell suutnud tuua kõigi poolt hinnatud XPS 13 kompaktse disaini. See kehtib peale 13-tollise ka 14- ja 15-tolliste sülearvutite kohta. Kõik 5000-seeria läpakad on carbon-fiber tugevdatud korpusega (5500 mudel ka aluminium-fiber) ja selle poole pealt ei jää nad enam 7000-seeria lipulaevadele alla. 
Kõigis arvutites on Inteli 8. generatsiooni vPro CPU, WiFi 6 tugi ja aku kestvust lubab tootja isegi 22 tundi.
 

 

Tähelepanu tabletisõltlased!

Kõigile tahvelarvuti sõpradele soovitame uut Latitude 7200 2-in-1 sülearvutit. See on küll pisut paksem kui näiteks Microsofti hybrid-tahvlid, kuid see-eest on küljes täiesti normaalne klaviatuur. See mudel teeb rõõmu ka IT-osakonnale, sest on täiel määral keskselt hallatav. Kõik uute mudelite head omadused laienevad loomulikult ka 2-in-1 mudelitele.

Laptopmag.com: The ThinkPad Killer Is Here

Laptopmag.com valis aga näiteks Latitude 7400 2-in-1 sülearvuti "one of our favorite new laptops of the year" tiitli vääriliseks. Toon siia veel ühe kõneka tsitaadi Laptopmag.com-ilt: "Now Dell is using that Midas touch on the rest of its Latitudes, and (fingers crossed) turning them into gold. That will be a relief to Dell business users since the Latitude line has lagged behind its ThinkPad and EliteBooks competitors in recent years."
Samuti tasub vaadata ka 5000-seeria poole, sest Latitude 5300 2-in-1 on kuulutatud väikseimaks "folding business laptop" sülearvutiks maailmas.

 


Võrreldavad mudelid: Lenovo ThinkPad, Dell Latitude ja HP EliteBook. Kui isegi lunn välja arvata, siis on Dell vaieldamatult sümpaatseim.

<  Osta uue mudeli sülearvuti kohe e-poest