Dell sai StorageReview.com Editor’s Choice lemmikuks

Dell EMC PowerVault ME4 seeria sai tuntud andmesalvestusteemalise portaali StorageReview.com Editor’s Choice 2019 lemmikuks Entry Level kategoorias.

Dell EMC PowerVault ME4 perekonna tooted on loodud väiksemate keskkondade vajadustele, kus seadmete hinnapunkt jääb enamasti alla 25 000 €. PowerVault ME4 on siin äärmiselt paindlik, sest seda võib tellida kas pöörlevate ketastega, hübriidina või all-flash sisuga ning valida ise ühendusliides. Sõltumatult sisu valikust jääb ta kergesti kasutatavaks ning pakub head funktsionaalsust, mida tavaliselt kohtab alles kõrgema klassi lahendustes (SSD cache/tiering/distributed RAID/jms).

Dell EMC PowerVault ME4:

  • Intelligent Tiering, saab olla 2 või 3 tasemeline.
  • Üks huvitavamaid erisusi on ühenduste võimalused, mida on 4: SAS 12G, iSCSI, FC16 või hübriid FC/iSCSI
  • Adaptive (distributed) RAID kiirendab oluliselt vigase ketta asendamisel taastamist, ent vajab selleks ca 30% toorest kettapinnast.
  • Lihtsa HTML5 haldusliidese kaudu saab süsteemi töökorda juba 15 minutiga.
  • All-inclusive litsentseerimine ehk kõik vajalik on kohe kaasas.

Lühidalt kiirusest.

Tähelepanu väärib sooritus kiirustestides MSSQL ja MySQL andmebaasidega, kus saavutati ligi 300k IOPS / 5GB/s (4K read) ja 167k IOPS / 1.15GB/s (4K write), keskmine latency 10.5ms, mis on väga hea võrreldes isegi mitmete kallimate all-flash seadmetega selles klassis.

Uhketest kiirustestidest hoolimata sobib PowerVault ME4 siiski kõige paremini oma lihtsuse, töökindluse ja võimekusega enamike väiksemate virtualiseeritud keskkondade jaoks ning hübriid konfiguratsioon mõne SSD-ga on enamikel juhtudel täiesti piisav. Ja kui peakski olema kiirust nõudev rakendus, saab selle SSD pinnale fikseerida.

Lihtsa haldusliidese, paindlike valikute ja väga mõistliku hinnapunktiga on Dell EMC PowerVault ME4 selgelt oma kategoorias võitja.

Tehnilist juttu, haldusliidese ülevaadet ja kõiki muid detaile (pdf-kujul) saab lugeda siit > 

Artiklit Dell EMC PowerVault ME4 kohta loe siit >

Vastused tekkinud küsimustele või hinnapakkumise saad, kui saadad meile päringu järgneva vormi kaudu.

Käesolevaga kinnitan, et olen tutvunud privaatsuspoliitikaga ning annan nõusoleku kasutada minu e-posti aadressi eesmärgiga saata mulle uudismaterjale. Olen teadlik, et mul on õigus nõusolek igal ajal tagasi võtta.