Haldusteenus 2 kuuks TASUTA

Viska jalad seinale ning naudi väikest puhkust, sest kaks kuud hoolitseme meie Sinu ettevõtte IT eest.

Osta MaxWarast tooteid ja teenuseid vähemalt 5000 (+km) eest ning saad kingituseks 2 kuud haldusteenust tasuta. Lisaks on ka onboarding kingituse sees.

Meie IT-haldus katab ära kogu Sinu IT-taristu - alates töökohtade riist- ja tarkvarast, lõpetades arvutivõrgu, serverisüsteemide ja turvalahenduste haldusega. Teenuse osutamist toetab 24/7 kasutajatugi (helpdesk).

Miks me usume, et meie haldusteenus on päriselt tegija?

  • Me ei halda Sinu IT Infrat käsitsi – selleks kasutame ManageEngine IT-haldustarkvara. See tähendab terviklikku ja turvalist lähenemist.
  • Sinuga tegeleb ainult Sinu ettevõttele pühendunud tehnik. Sama sõbralik nägu, kes on tuttav nii keskkonna kui inimestega.

Kui otsustad meie haldusteenusega kampaania lõpus jätkata, siis puuduvad lisakulutused. Võta samm lihtsama homse suunas ning proovi meie haldusteenust, sest Sinu aeg on väärtuslik. Lisainfot teenuse kohta leiad SIIT.

 

Kampaania tingimused

  1. Max 123 Võrguvara AS haldusteenuse kampaania kehtib 30. jaanuarist kuni 31. märtsini (edaspidi Kampaaniaperiood).
  2. Ostes kampaaniaperioodil Max 123 Võrguvarast mistahes tooteid või teenuseid minimaalselt 5000 (+km) eest, saab klient soovi korral 2 kuud MaxWara haldusteenust tasuta.
  3. Kampaania raames saab klient tasuta 2 kuud IT haldust, mis katab ära kõik riist- ja tarkvaraga seonduva, arvutivõrgu, serverisüsteemid ja IT turvalahendused.
  4. Kampaaniast osa saamiseks peab klient pärast 5000 (+km) ostu sooritamist oma kliendihalduriga ühendust võtma, et leppida kokku haldusteenuse üles seadmine.
  5. Haldusteenus tuleb üles seadistada 3 kuu jooksul pärast kampaaniaperioodi lõppu.
  6. Kampaaniaperioodi lõppedes pole võimalik enam haldusteenuse kampaaniapakkumist nõuda.
  7. Pakkumine ei kehti olemasolevatele MaxWara haldusteenuse klientidele.
  8. Max 123 Võrguvara jätab endale õiguse kampaania tingimusi muuta.

 

Võta ühendust meie kliendihalduriga ning vormista tellimus juba täna!

Käesolevaga kinnitan, et olen tutvunud privaatsuspoliitikaga ning annan nõusoleku kasutada minu e-posti aadressi eesmärgiga saata mulle uudismaterjale. Olen teadlik, et mul on õigus nõusolek igal ajal tagasi võtta*